Stamboek Kalender - Cattle, Dogs, Goats, Sheep, Horses, Pigs, Others

ICAR Proudly South African / Trots Suid-Afrikaans

Connect on Facebook

Connect on Twitter

Enter Logix

Kalfboekie nou beskikbaar

GRATIS - aantal volgens
kuddegrootte


Kontak Elsa van den Berg
by 051-4100900 of
elsa@studbook.co.za



SA Stamboek Teeltwaardekursusse

Kliek hier vir meer inligting rondom ons Teeltwaardekursusse wat plaasgevind in 2015.


Riglyne vir Op-die-Plaas Bulgroeitoetse & Aansoek

Kliek hier vir lesings en ander inligting.


SA Stamboek Fooie vir 2015/2016

Goedgekeurde fooie vir 2015/2016 sal in werking tree op 2015/07/01 - Kliek hier


Die Skedule O vorm

en verduidelikende notas beskikbaar om af te laai hier.


Bestel u Stoettelers Handleiding vandag!



  

Vir meer inligting kontak Elsa by
051 410 0900 / elsa@studbook.co.za


Nou teen 'n verlaagde prys!



South African Livestock Breeding
Slegs beskikbaar in Engels

  

Vir meer inligting kontak Elsa by
051 410 0900 / elsa@studbook.co.za

Valid CSS!

Valid HTML 4.01 Transitional

Stamboek Kalender
recording


Kalender 2015

Persoon verantwoordelik Datum Plek Beskrywing Kontakbesonderhede
Oktober
Rampie De Wet 1 Oktober 2015 Vrystaat SA Stamboek Elite Suiwel 0836316040 or
rampie@studbook.co.za
Suretha Frances 15 Oktober 2015 Wes Kaap SA Stamboek Elite Suiwel 0835840814 or
suretha@studbook.co.za
Alda Fourie 15 - 17 Oktober 2015 Kaapstad Livestock 2015 0829910488 or
alda@xcellente.co.za
Suretha Frances 22 Oktober 2015 Oos Kaap SA Stamboek Elite Suiwel 0835840814 or
suretha@studbook.co.za



Kalender 2016

Persoon verantwoordelik Datum Plek Beskrywing Kontakbesonderhede
Januarie
Gedus de Klerk 28 - 30 Parys Boerbok Expo 0726913600 or
gerdus@studbook.co.za
Februarie
Siebert Vermeulen 24 Bloemfontein Vrystaat vleisbees inligtingsdag 0825484608 or
siebert@studbook.co.za
Maart
Helena Theron 10 Stinkkraal LR 195, tussen Marken en Baltimore in Limpopo Stamboek Elite Vleisbees Boeredag 0823762483 or
helena@studbook.co.za
Mei
Marinda van der Merwe 3 Bloemfontein Bulgroeitoets & Gala Dinee 0124609916 or
marinda@vleissentraal.co.za
Marinda van der Merwe 4 Bloemfontein Simposium 0124609916 or
marinda@vleissentraal.co.za